Wygrana Ipswich bez udziału Polaków

26 gru 2015, 17:48

Ipswich Town pokonał u siebie z QPR 2:1 w meczu 23. kolejki angielskiego odpowiednika 1. ligi-Championship. Niestety w drużynie gospodarze na boisku nie zobaczyliśmy dziś polskich piłkarzy.

Chodzi oczywiście o Bartosza Białkowskiego i Piotra Malarczyka, którzy poczynania kolegów oglądali z wysokości ławki rezerwowych.

Mecz był bardzo ciekawy. Trzy bramki to naprawdę mało, jeżeli spojrzeć na stworzone sytuacje przez obie drużyny. Pod koniec pierwszej części na prowadzenie gości wyprowadził Junior Hoilett. Na 13 minut przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał Jonathan Douglas, a zwycięstwo gospodarzom w pierwszej minucie doliczonego czasu gry zapewnił Luke Chambers.

Po tym remisie Ipswich zajmuje 6. miejsce w ligowej stawce(37 pkt), zaś QPR 12.(29 pkt).

Ipswich-QPR 1:1