Rennes remisuje, Grosicki bez błysku!

19 lis 2016, 21:58

W sobotni wieczór ekipa Rennes z Kamilem Grosickim w podstawowym składzie zremisowała na własnym stadionie z Angers 1:1. Mecz był bardzo wyrównany mimo, iż goście otrzymali dwie czerwone kartki.

Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, którzy zdobyli bramkę już w 21. minucie spotkania. Jednak nie potrafili przejąć kontroli nad wydarzeniami na boisku. W drugiej części gry kiedy goście od 58. minuty grali w dziesiątkę wydawało się, że drużyna Kamila Grosickiego spokojnie wygra to spotkanie. Nic bardziej mylnego, goście grając w osłabieniu zdobyli bramkę wyrównującą na 10. minut przed końcem gry.

Kamil Grosicki wrócił do wyjściowego składu Rennes, jednak tym razem nie był to taki występ do jakich nas przyzwyczaił w lidze francuskiej, gdzie często przeciągał szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny.

Rennes 1:1 Angers