Reprezentacja Polski do lat 19 przegrywa z Finlandią

13 lis 2016, 22:48

Reprezentanci Polski z ograniczeniem do 19 lat przegrali w meczu towarzyskim na terenie Hiszpanii z Finlandią U-21 2:1.

Spotkanie towarzyskie, które odbywało się w Hiszpanii na Estadio Municipal de La Línea de la Concepción zakończyło się porażką naszych młodych piłkarzy. Strzelanie rozpoczęło się szybko, bo już w 13. minucie, kiedy to Källman pokonał Huberta Gostomskiego. Finowie na odpowiedz rywali nie musieli długo czekać. Dwie minuty później Grzegorz Szymusik odpowiada i był już remis. Finowie po tej bramce ruszyli do ataku i jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Källmana wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie Finowie mimo młodego wieku pokazali swoje doświadczenie i nie dopuścili do straty gola. Warto jednak nadmienić że piłkarze z Finlandii byli w większości dwa lata starsi.

Polacy mimo swoich prób przegrali w Hiszpanii. Trener młodych piłkarzy ma teraz czas na odpowiednie ustawienie zespołu.