Strona główna Piłka nożna Reprezentacja Polski poznała komplet rywali przed Euro 2020!

Reprezentacja Polski poznała komplet rywali przed Euro 2020!

0
fot: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej podał komplet sparingpartnerów, z którymi reprezentacja Polski zmierzy się w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy 2020. Przed biało-czerwonymi cztery ważne spotkania. 

Przed Euro 2020 kadra Jerzego Brzęczka będzie mieć tylko cztery okazje do ustabilizowania systemu gry na przyszłoroczny turniej.

W marcu Polacy zmierzą się z Finlandią (27 marca) oraz Ukrainą (31 marca). Kolejne potyczki dopiero w czerwcu. 2 czerwca rywalem biało-czerwonych będzie Rosja, zaś 9 czerwca, czyli na trzy dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, kadra Brzęczka stoczy bój z Islandią.

Z wyżej wymienionych ekip awans na Euro 2020 wywalczyła w pierwszym terminie Finlandia, Ukraina i Rosja.

Znamy też miejsca meczów przygotowujących Polaków do europejskiego czempionatu. Nasi piłkarze zagrają odpowiednio we Wrocławiu, w Chorzowie, w Warszawie i w Poznaniu.

Zmierzymy się z bardzo dobrymi, wymagającymi rywalami. Trzech z nich to również finaliści EURO 2020, a czwarty zespół gra w barażu i ma duże szanse znaleźć się na mistrzostwach. Te mecze na pewno pomogą nam w jak najlepszym przygotowaniu się do turnieju – komentuje wybór Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN. http://credit-n.ru/offers-zaim/moneza-online-zaym.html

Komentarze