Reprezentacja Polski U-18 remisuje w pierwszym spotkaniu turnieju towarzyskiego

Aktualizacja: 26 mar 2016, 23:02
26 mar 2016, 16:03

Reprezentacja Polski U-18 zremisowała z Norwegią 1:1 w swoim pierwszym spotkaniu w ramach turnieju Federācijas kauss rozgrywanego w łotewskiej Rydze.

Było pewne, że Norwedzy nie będą łatwym rywalem dla podopiecznych Rafała Janasa. I udowodnili to dość szybko, bo już w 17. minucie meczu. Dobrą okazję bramkową wykorzystał William Arne Hanssen. Polacy jednak nie zamierzali się poddać i w końcu wyrównali. W 45. minucie rzut karny wykorzystał Kamil Wojtkowski.

W kolejnym spotkaniu “Biało-czerwoni” podejmą Ukrainę, która dziś zremisowała z gospodarzami 2:2.

Polska-Norwegia 1:1
Wojtkowski 45′ (k) – Hanssen 17′

Polska: Hubert Gostomski-Maciej Felsch, Marcin Pigiel, Mateusz Żyro, Konrad Handzlik (78′ Aleksander Waniek), Patryk Dziczek (74′ Rafał Makowski), Kamil Wojtkowski (60′ Paweł Kaczmarczyk), Maciej Pałaszewski, Przemysław Płacheta, Florian Schikowski, Piotr Poński (74′ Przemysław Mystkowski)

Norwegia: Marius Halvorsen -Mathusan Sandrakumar, William Sælid Sell, Mathias Boge (60′ Knut Ahlander), Henrik Bredeli-William Arne Hanssen, Jonas Nilsen Pereira, Andreas Dybevik (60′ Joakim Barstad), Emil Hansson, Fredrik Andre Bjørkan-Birk Risa