Reprezentacja Polski w ćwierćfinale Mistrzostw Europy!

26 wrz 2015, 12:29

Reprezentacja Polski znalazła się w czołowej ósemce turnieju miniEuro 2015. W 1/8 finału podopieczni Klaudiusza Hirscha pokonali 3-1 Austrię.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla polskich piłkarzy, bowiem już w 6 minucie objęli prowadzenie za sprawą Kamila Fryszki. Pierwsza połowa po wyrównującym golu dla Austriaków zakończyła się remisem 1-1.

Druga połowa, to już jednak dominacja Polskiej Reprezentacji. Po bramkach Bartłomieja Dębickiego oraz Mateusza Glińskiego, nasi reprezentanci nie pozostawili żadnych wątpliwości, komu należy się miejsce w ćwierćfinale.

W 1/ 4 finału mistrzostw Europy w piłce nożnej 6-osobowej podopieczni Klaudiusza Hirscha zmierzą się z Bośnią i Hercegowiną. Drużyna z Bałkanów w poprzedniej rundzie wyeliminowała po rzutach karnych reprezentację Hiszpanii.