Reprezentacja U20 nadal nie zachwyca

Aktualizacja: 25 sty 2023, 08:19
9 wrz 2019, 18:44

Po nieudanych mistrzostwach świata, Jacek Magiera buduje nową reprezentację do lat 20. Zostało też kilka starych postaci, ale nie pomogły one w meczu z Portugalią. Spotkanie zakończyło się bowiem porażką biało-czerwonych 0:1.

Początek należał do Portugalczyków. To oni częściej byli przy piłce. Groźnie strzelali też z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Radosław Majecki. Po pół godzinie gry inicjatywę zaczęli przejmować Polacy. Nie wiele jednak z tego wynikało. Większość ataków kończyła się pod polem karnym rywali.

Podobnie wyglądała też druga połowa. Z tą różnicą, że padła bramka. W 57. minucie, po rzucie rożnym, trochę przypadkowo trafił Samuel Costa. Kolejne fragmenty meczu były bezbarwne, niewiele się działo. Było sporo walki i wynik się już nie zmienił.