Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Reprezentant Norwegii nie dla Legii, wybrał grę u naszych południowych sąsiadów

Reprezentant Norwegii nie dla Legii, wybrał grę u naszych południowych sąsiadów

0

W kontekście transferu do Legii Warszawa wymieniało się już wielu zawodników. Coraz więcej nazwisk wypada również z listy potencjalnych wzmocnień mistrzów Polski, gdyż finalizowane są ich przenosiny do innych drużyn. Jednym z takich piłkarzy jest lewy obrońca Per Egil Flo.

O zainteresowaniu 4-krotnym reprezentantem Norwegii ze strony „Wojskowych” pisaliśmy już ponad dwa tygodnie temu TUTAJ. 27-latek przebywał już nawet ponoć w Warszawie, gdzie negocjował warunki kontraktu indywidualnego. Na dzień dzisiejszy możemy być już jednak pewni, że Flo nad Wisłę nie trafi.

Norweg podpisał bowiem 2,5-letni kontrakt z wiceliderem czeskiej ekstraklasy – Slavią Praga. Trafił za naszą południową granicę za darmo, gdyż wraz z końcem roku wygasa jego obecna umowa z Molde, które reprezentował przez ostatnie 4 sezony.

Wobec takiego obrotu spraw jednym z kandydatów na lewą obronę Legii stał się Anderson Pico z Dnipro Dniepropietrowsk, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Komentarze