Strona główna Piłka nożna Reprezentant Polski odchodzi z Wisły!

Reprezentant Polski odchodzi z Wisły!

0

Wisła Kraków podała dziś oficjalną informację, że kontrakt z 27-letnim Rafałem Pietrzakiem nie zostanie przedłużony.

Filar defensywy Wisły Kraków w poprzednim sezonie zaliczył 36 występów w Ekstraklasie, w których zdobył trzy bramki. Do drużyny “Białej Gwiazdy” trafił w 2015 roku na zasadzie wolnego transferu z GKS-u Katowice. W sumie w barwach krakowskiej drużyny rozegrał 55 meczów, strzelił cztery bramki i zanotował pięć asyst. W 2017 roku trafił do Zagłębia Lubin na zasadzie wypożyczenia. Po powrocie z Lubina stał się pewniakiem w drużynie Macieja Stolarczyka, co zaprocentowało również powołaniem do reprezentacji Polski.

“Dziękuję!! Jestem dumny, że mogłem być częścią tak wielkiego klubu, jakim jest Wisła Kraków. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom, kibicom, a przede wszystkim całej drużynie, moim Wojownikom i sztabowi szkoleniowemu!! Trzymam za Was kciuki i powodzenia”- tak zawodnik podziękował za lata spędzone w Wiśle.

W przeszłości Rafał Pietrzak był zawodnikiem między innymi: Górnika Zabrze, GKS-u Katowice i Piasta Gliwice. W 2018 roku zadebiutował również w reprezentacji Polski, rozgrywając do tej pory dwa mecze.

Komentarze