Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Reprezentant Polski podjął decyzję, zagra w MLS!

Reprezentant Polski podjął decyzję, zagra w MLS!

0

Amerykańska Major League Soccer nie jest popularnym kierunkiem transferów dla piłkarzy z Lotto Ekstraklasy, tym bardziej jeśli mówimy o zawodniku, który dopiero w ubiegłym roku zadebiutował w reprezentacji Polski. Taki kierunek jednak zdecydował się obrać Przemysław Frankowski.

Informację tę przekazał za pośrednictwem twittera Piotr Wołosik z “Przeglądu Sportowego”. Dzisiaj informowaliśmy zresztą, że skrzydłowym Jagiellonii interesuje się kilka klubów, ale nie podjął on jeszcze ostatecznej decyzji już wówczas przewijał się jednak temat MLS. Zdaniem znanego dziennikarza, 4-krotny reprezentant naszego kraju podjął już decyzję i niebawem zwiąże się z Chicago Fire, odrzucając tym samym ofertę rosyjskiego Achmata Grozny.

Przemysław Frankowski w tym sezonie Ekstraklasy strzelił 3 gole i zanotował jedną asystę w 15 rozegranych meczach. Nie jest jeszcze znana kwota odstępnego, a więcej szczegółów tego transferu mamy dowiedzieć się z jutrzejszego wydania “Przeglądu Sportowego”. Mówi się, że Amerykanie zapłacą “Jadze” około 1,3 miliona dolarów.

Komentarze