Strona główna Piłka nożna Reprezentant Polski w Legii Warszawa?

Reprezentant Polski w Legii Warszawa?

0
foto: chaali.com

Legia Warszawa poszukuje napastnika, wysłannicy ”Wojskowych” mają zjawić się w Bułgarii na meczu Lewskiego Sofia z Ludogorcem Razgrad, aby na żywo zobaczyć dwóch kandydatów do wzmocnienia siły ataku: Jakuba Świerczoka oraz Nigela Roberthy.

5 czerwca odbędzie się spotkanie na szczycie ligi w Bułgarii, bowiem naprzeciwko siebie stanął lider oraz wicelider . Dla wysłanników Legii będzie to okazja aby z bliska przyjrzeć się obu piłkarzom. Napastnicy w obecnym sezonie pokazują się z bardzo dobrej strony strzelając w sumie piętnaście bramek.

3-krotny reprezentant Polski w Bułgarii występuję od 2018 roku. Przedstawiciele Legii już w zimie kontaktowali się z Ludogorcem, lecz wtedy temat transferu upadł. Teraz sytuacja może wyglądać inaczej, Polakowi kończy się za rok kontrakt i to ostatnia okazja, aby coś jeszcze na piłkarzu zarobić.

Holenderski napastnik Nigel Roberthy jest oficjalnie na sprzedaż, Lewski Sofia zmaga się w problemami finansowymi, stąd zainteresowanie lidera PKO Ekstraklasy. 22-latek w tym sezonie jest rewelacją rozgrywek, lewonożny zawodnik w czternastu spotkaniach strzelił dziewięć bramek oraz dorzucił dwie asysty. http://credit-n.ru/offers-zaim/ezaem-zaim-online-za-15-minut.html

Komentarze