Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Rewelacja Premier League zgłasza się po Bartosza Kapustkę!

Rewelacja Premier League zgłasza się po Bartosza Kapustkę!

0
foto: squawka.com

Bartosz Kapustka cieszy się niesamowicie dużym zainteresowaniem wśród piłkarskich gigantów. Od dawna wiadome jest, że w tym okienku zmieni klub. Po reprezentanta Polski zgłosił się mistrz Anglii, Leicester City.

O zainteresowaniu młodym polskim talentem przez wielkie kluby było słychać już podczas EURO, kiedy to nawet byłe gwiazdy angielskiej piłki wyrażały się o Kapustce w samych superlatywach. Do grona klubów, które chcą mieć u siebie 19-letniego pomocnika dołącza ubiegłoroczny mistrz Anglii, Leicester City.

Claudio Ranieri najpewniej już szuka następcy dla Riyada Mahreza, który po fantastycznym sezonie najprawdopodobniej odejdzie z klubu. W takim wypadku włoski szkoleniowiec miałby spory problem ze skrzydłami, na który receptą miałby być właśnie zawodnik Cracovii.

Jeśli transfer Kapustki doszedłby do skutku wraz z odejściem Algierczyka, Polak miałby duże szanse na podstawowy skład. O miejsce w wyjściowej jedenastce walczyłby z takimi zawodnikami jak Demarai Gray, Ahmed Musa czy Marc Albrighton.

Krakowski klub w związku z coraz to większym zainteresowaniem nie podejmuje jeszcze decyzji odnośnie przyszłości piłkarza. Włodarze zespołu z Krakowa oczekują ofert nawet większych niż 4 czy 5 milionów euro. Angielski gigant nie miałby problemów z wyłożeniem na stół nieco większej sumy. Wszystko ma rozstrzygnąć się w najbliższych tygodniach.

 

Komentarze