Rizespor awansuje, gol Tuszyńskiego!

31 sty 2016, 19:17

Patryk Tuszyński strzelił bramkę w wygranym przez jego Rizespor meczu pucharu Turcji przeciwko Sivas Belediyespor.

Wszystko rozstrzygnęło się już niemal w pierwszej połowie. Już w 18. minucie bramkę na wagę zwycięstwa i awansu Rizesporu zdobył Ismael. Wówczas Patryk Tuszyński siedział jeszcze na ławce rezerwowych.

Goście postanowili jednak postawić kropkę nad “i”. Przez długi czas tylko utrzymywali jednobramkowe prowadzenie. W 77. minucie jednak trener zdecydował się na zmianę. Ozeka zastąpił właśnie nasz rodak.

Już trzy minuty później Patryk Tuszyński mógł cieszyć się ze zdobytej bramki, która ustaliła wynik meczu na 2:0 i ostatecznie wprowadziła Rizespor do ćwierćfinału Pucharu Turcji. O tym z kim zagrają na tym etapie, zadecyduje losowanie, które nastąpi już za kilka dni.