Robert Lewandowski najlepszym graczem 2. kolejki Bundesligi!

13 wrz 2016, 13:51

Robert Lewandowski zdobył kolejne wyróżnienie. Polak został wybrany najlepszym zawodnikiem drugiej kolejki Bundesligi, zdobywając ponad połowę głosów internautów.

Bayern wygrał z Schalke 2:0 był to dobry mecz Roberta Lewandowskiego. Polak strzelił gola w 81. minucie otwierając wynik spotkania, a chwilę później asystował przy bramce Kimmicha. Po dwóch kolejkach Bundesligi, napastnik ma na swoim koncie już cztery gole. Ten wynik mógłby być jeszcze lepszy gdyby Lewandowski wykorzystał wszystkie okazje w meczu z drużyną z Gelsenkirchen.

Polak uzyskał aż 54% głosów, wyprzedzając Joela Pohjanpalo (Bayer Leverkusen, 36%), Naby’ego Keitę (RB Lipsk, 6%) i Pablo De Blasisa (Mainz, 4%). Wszyscy czterej znaleźli sie także w jedenastce kolejki.