Robert Lewandowski o pracy Fernando Santosa. “Sam byłem w szoku”

Aktualizacja: 24 mar 2023, 23:29
24 mar 2023, 17:01

Już wieczorem Reprezentacja Polski rozpocznie bój o awans na Euro 2024. Przed starciem z Czechami o postać Fernando Santosa został zapytany kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. Piłkarz FC Barcelony przyznał, że już po pierwszych treningach jest pod wielkim wrażeniem pracy Portugalczyka.

Robert Lewandowski niezwykle ceni pracę Fernando Santosa

Fernando Santos to już dziewiąty selekcjoner w reprezentacyjnej karierze Roberta Lewandowskiego. W piątkowy wieczór pod wodzą Portugalczyka Polacy wystąpią jednak po raz pierwszy. Mecz z Czechami jest bowiem debiutem 68-letniego trenera w roli opiekuna biało-czerwonych.

Wielkie oczekiwana wobec Portugalczyka mają zarówno kibice, jak i polscy piłkarze. Nie może to jednak dziwić. Robert Lewandowski rozmowie z “TVP Sport” przyznał, że w jego opinii nowy selekcjoner jest niezwykle wielkim fachowcem, co odczuł już w trakcie pierwszych treningów z 68-latkiem. Stwierdził, że jest wręcz zszokowany.

Fernando Santos ma przede wszystkim wielkie doświadczenie i obycie. Nawet rzeczy, które nam przekazywał po treningach pokazują, że wie o czym mówi – zaczął Lewandowski.

Sam byłem w szoku, że nawet po ruchach na treningu trener już może zobaczyć, jakie są przyzwyczajenia, albo czego nie powinniśmy robić. […] Wiedza sama zawsze się broni i tu to widać od pierwszego treningu – dodał napastnik.

Przypomnijmy, że spotkanie Polska – Czechy w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024 rozpocznie się w piątek o godzinie 20:45. Trzy dni później nasza reprezentacja zagra natomiast z Albanią.

Czechy – Polska: Zakłady Bukmacherskie i Typy (24.03): Jak Polacy zaprezentują się pod wodzą nowego selekcjonera?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA