Strona główna Piłka nożna Roma nie dogadała się z Arsenalem! Szczęsny wraca do Kanonierów?

Roma nie dogadała się z Arsenalem! Szczęsny wraca do Kanonierów?

0

Jak informuje angielski “The Guardian” Wojciech Szczęsny w przyszłym sezonie nie będzie już reprezentował AS Romy. Włoski klub nie doszedł bowiem do porozumienia z Arsenalem. 

Wojciech Szczęsny poprzedni sezon spędził na wypozyczeniu w AS Romie. Był jedną z czołowych postaci klubu i jednym z najlepszych bramkarzy w lidze. W 34 meczach ligowych az 8 razy zachowywał czyste konto. Niestety w umowie Polaka nie widniała kwota ostępnego ktorą miała Roma zapłacić Arsenalowi i po sezonie Polak miał wrócić do Anglii.

Jak się okazuje jednak szkolenowcowi trzeciej drużyny Serie A, Luciano Spallettiemu, Szczęsny tak się spodobał, że chciał go wypożyczyć na kolejny sezon. Rzymianie złożyli ofertę Kanonierom, ale była ponoć ona na tyle daleka od tego co życzyli sobie wicemistrzowie Anglii, że negocjacje zostały od razu zerwane.

Dla Wojciecha Szczęsnego powrót do Arsenalu raczej nie jest korzystny. Ma tam bowiem bardzo silną konkurecję w postaci Petra Cecha oraz Davida Ospiny i cięzko byłoby mu się przebić do pierwszego składu.

Komentarze