Ronaldo cieszy się z przyjścia ten Haga. Jasny komunikat Portugalczyka

Cristiano Ronaldo wypowiedział się w temacie Erika ten Haga, który po zakończeniu obecnego sezonu przejmie rolę trenera „Czerwonych Diabłów”. Słowa Portugalczyka świadczą o tym, że nie zamierza zmieniać klubu tego lata.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Przygoda Ronaldo i United trwa dalej

Cristiano Ronaldo był główną postacią Manchesteru United w kończącym się sezonie Premier League. Niestety jego indywidualne statystyki nie przełożyły się na sytuację klubu i „Czerwone Diabły” mogą już tylko pomarzyć o grze w Lidze Mistrzów w następnym sezonie.

Aktualnie zajmują 6. miejsce gwarantujące grę w Lidze Europy, ale grozi im spadek na niższą pozycję premiowaną awansem do Ligi Konferencji. Właśnie dlatego obawiano się, że Portugalczyk będzie chciał zmienić latem klub, aby być częścią najważniejszych rozgrywek piłkarskich w Europie.

Najnowsza wypowiedź legendy United wskazuje, że w przyszłym sezonie zamierza dalej występować na Old Trafford. Będzie to jednoznaczne z wypełnieniem kontraktu, który obowiązuje go do końca czerwca przyszłego roku.

— Wszyscy jesteśmy podekscytowani, nie tylko jako piłkarze, ale także jako fani. Musimy wierzyć, że w przyszłym sezonie możemy wygrywać tytuły. Wiem, że wykonał fantastyczną pracę w Ajaksie. Jest doświadczonym trenerem, ale musimy dać mu czas — słowa Ronaldo o Eriku ten Hagu.

Historyczny gol Cristiano Ronaldo. Zadedykował go zmarłemu synowi

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze