Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Ronaldo w Sandecji? Polski klub w żartobliwym tonie skomentował informację

Ronaldo w Sandecji? Polski klub w żartobliwym tonie skomentował informację

0
Foto: jagiellonia.pl

Tym, gdzie zagra w przyszłym sezonie Cristiano Ronaldo żyje od kilku dni cały świat. Obok pogłosek o przenosinach do Juventusu na fachowym serwisie piłkarskim pojawiła się informacja o zainteresowaniu nim Sandecji Nowy Sącz. Polski klub zareagował na tę informację z poczuciem humoru.

Za kilka dni prawdopodobnie najgłośniejszy transfer ostatnich lat stanie się faktem. Portugalczyk trafi do Juventusu za kosmicznie duże pieniądze. Obok wątków związanych z transferem Ronaldo do Włoch jest także ten polski.

Jeżeli chodzi o fachowe portale poświęcone piłce nożnej, głównie jeżeli chodzi o transfery zawodników, znane na całym świecie najpopularniejszym jest transfermarkt.com. To właśnie na nim pojawiła się notka o zainteresowaniu najlepszym piłkarzem świata ze strony polskiego klubu.

Zdjęcie z podobizną Ronaldo i herbem Sandecji błyskawicznie obeszło cały polski internet, głównie wywołując uśmiech na twarzach polskich kibiców. Uśmiech ten był też widoczny na twarzach w samym Nowym Sączu, gdzie na profilu facebookowym pojawił się taki oto post:

Bardzo nam miło, że fachowy portal Transfermarkt.de przedstawił nas jako jeden z klubów bliskich pozyskania Cristiano…

Gepostet von Sandecja Nowy Sącz am Sonntag, 8. Juli 2018

Komentarze