Strona główna Bez kategorii Rosja: Polak kolejny raz został piłkarzem miesiąca!

Rosja: Polak kolejny raz został piłkarzem miesiąca!

0

Transfer Polaka do Rosji był sporym zaskoczeniem dla fanów piłki nożnej. Rafał Augustyniak świetnie radzi sobie na rosyjskich boiskach i już drugi raz został wybrany piłkarzem miesiąca Urału Jekaterynburg.

25-letni obrońca od początku sezonu świetnie spisywał się w barwach swojego nowego klubu. Dobra postawa Polaka została doceniona przez kibiców, którzy wybrali go najlepszym piłkarzem lipca.

W poprzednim miesiącu 25-latek również brylował na boisku, zbierając świetne noty. Drużyna Augustyniaka miała mocnych rywali we wrześniu (Krasnodar, Spartak i CSKA) i straciła trochę bramek, ale polski obrońca zbierał bardzo dobre noty za swoje występy. Świetna postawa znów zaowocowała tytułem piłkarza miesiąca, którą Polak otrzymał już drugi raz w swoim pierwszym sezonie w Rosji.

Augustyniak w przeszłości występował w barwach Widzewa Łódź, Jagiellonii Białystok i Pogoni Siedlce. Do Urału trafił z Miedzi Legnica. W barwach rosyjskiej drużyny wystąpił do tej pory w 11 spotkaniach, w których strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty. Umowa z rosyjskim klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. http://credit-n.ru/offers-zaim/creditter-srochnye-zaymi-online.html

Komentarze