Strona główna Piłka nożna Zdjęcie Grosickiego wywołało lawinę hejtu, nie obyło się bez odpowiedzi piłkarza

Zdjęcie Grosickiego wywołało lawinę hejtu, nie obyło się bez odpowiedzi piłkarza

0
Foto: terveys.org

Choć od odpadnięcia naszej reprezentacji z najważniejszej imprezy piłkarskiej minęło już sporo czasu, to kibice wciąż nie przyjmują do wiadomości niektórych nowinek związanych z reprezentantami naszego kraju. Pod nowym zdjęciem Kamila Grosickiego wylała się istna lawina hejtu.

Polski skrzydłowy po zakończeniu gry na mundialu postanowił spędzić czas wśród najbliższych mu znajomych: Sławomira Peszki oraz Tomasza Hajty. Fotografia opisana jako „kolacja z przyjaciółmi” nie spodobała się wielu kibicom kadry, którzy postanowili odpowiedzieć na nie w komentarzach.

„To na ch… wrzucasz zdjęcia z twoją uśmiechniętą mordą z wakacji? Macie stulić mordy, podkulić ogony, bo wstydu narobiliście w Rosji! Ma ci się to odbijać do końca życia czkawką” – to jeden z nich. Grosicki nie czekał długo i zdecydował się odpowiedzieć w podobnym tonie: „po gó…no”.

Po komentarzu: „Patałachy. Tylko selfi wam w głowach i lans. Skruchy trochę byście pokazali, przeprosili! Bo jest za co” reprezentant Polski odparł: „Chciałbym ciebie spotkać na żywo…”. Zarówno jedna, jak i druga strona nie bawiły się w zbytnią dyplomację, co wywołało lawinę kolejnych komentarzy, te jednak na odpowiedź ze strony piłkarza już doczekać się nie mogły.

View this post on Instagram

Dinner with friends ❤️

A post shared by ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) on

 

Komentarze