Strona główna Piłka nożna Rosja 2018: Znamy potencjalne pary barażowe!

Rosja 2018: Znamy potencjalne pary barażowe!

0

Znamy już potencjalne pary barażowe, które przyjdzie nam oglądać w walce o awans na Mistrzostwa Świata w Rosji!

Rozstrzygnięcia w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018 zmierzają już ku końcowi. Do ostatniego etapu walki o przepustkę do Rosji przystąpi osiem drużyn, które w zmaganiach w grupach zajęły drugie lokaty. W listopadowych barażach zmierzą się: Chorwacja, Dania, Grecja, Irlandia, Irlandia Północna, Szwecja, Szwajcaria oraz Włochy.

Podczas losowania par barażowych, które odbędzie się 17 października w Zurychu, zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pierwszą stanowić będą drużyny, które po planowanej na najbliższy czas aktualizacji rankingu FIFA zajmą w nim najwyższą pozycję. Grupa ta będzie rozstawiona, a do znajdujących się w niej drużyn zostaną dolosowani przeciwnicy z drugiego koszyka.

Mimo że ranking FIFA nie został jeszcze oficjalnie zaktualizowany, wiadomo już kto będzie rozstawiony w losowaniu. W teu grupie zobaczymy Szwajcarię, Włochy, Chorwację oraz Danię. Grupowi rywale Polaków weszli do tego grona kosztem Irlandii Północnej, która poległa w ostatnich dwóch spotkaniach eliminacji.

Komentarze