Strona główna Piłka nożna Rosjanie pod wrażeniem Grzegorza Krychowiaka! Rekord Polaka!

Rosjanie pod wrażeniem Grzegorza Krychowiaka! Rekord Polaka!

0
Foto: 90min.com

Rosyjscy dziennikarze rozpływają się nad grą reprezentanta Polski, środkowy pomocnik zaliczył ponownie kapitalne spotkanie strzelając bramkę w Lidze Mistrzów.

Lokomotiw Moskwa bardzo dobrze rozpoczął pierwszą kolejkę fazy grupowej. Klub, w którym występuje dwóch naszych piłkarzy wygrał na wyjeździe 2:1 z Bayerem Leverkusen. Jednym z bohaterów wczorajszego wieczoru był oczywiście Grzegorz Krychowiak, który po podaniu Jao Mario w 16. minucie spotkania zdobył bramkę wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.

Tym samym środkowy pomocnik pobił swój rekord pod względem zdobytych goli. Polak ma już na swoim koncie pięć bramek. Wcześniej jego najlepszym osiągnięciem było zdobycie czterech goli w sezonie 2012/2013 i kampanii 2014/2015 w barwach Sevilli.

Kapitalny początek sezonie w wykonaniu Krychowiaka sprawił, że jest wychwalany pod niebiosa przez kibiców i dziennikarzy, którzy podkreślają, że reprezentant Polski jest najlepszym zawodnikiem w lidze rosyjskiej, a jeden z kibiców napisał ze piłkarz jest po prostu Bogiem. http://credit-n.ru/electronica.html

Komentarze