Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Rosjanie polują na piłkarza Lecha, zapłacą około 3 miliony euro

Rosjanie polują na piłkarza Lecha, zapłacą około 3 miliony euro

0

Tej zimy w Lechu Poznań nie jest planowana kadrowa rewolucja. Adam Nawałka większych zmian dokona po zakończeniu sezonu, jednak już przed startem rundy wiosennej “Kolejorza” może opuścić Darko Jevtić.

Szwajcar z serbskimi korzeniami w tym sezonie nie spisuje się najlepiej w barwach trzeciej obecnie siły LOTTO Ekstraklasy. Wystąpił w 11 meczach, strzelił 2 bramki i zanotował 3 asysty, dlatego w stolicy Wielkopolski są w stanie rozpatrzyć atrakcyjne oferty za tego pomocnika. Taką jeszcze w tym tygodniu ma zdaniem serbskich mediów złożyć FK Krasnodar. Rosjanie są w stanie wyłożyć za 25-latka około 3 miliony euro.

“Byki” fantastycznie spisują się w tym sezonie Premier Ligi. Po 17 kolejkach Krasnodar jest na drugim miejscu w tabeli i traci zaledwie punkt do liderującego Zenita Sankt Petersburg.

Jevtić w przeszłości był wielką gwiazdą Lecha Poznań, jednak po ostatnim urazie nie jest w stanie powrócić do dawnej formy, w czym pomóc może zmiana otoczenia. Z “Kolejorzem” wiąże go jeszcze półtoraroczny kontrakt.

Komentarze