Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Ruch Chorzów zakontraktował piłkarza Pogoni Szczecin

Ruch Chorzów zakontraktował piłkarza Pogoni Szczecin

0

Nowym zawodnikiem „Niebieskich” został dziś Miłosz Przybecki. 25-letni skrzydłowy związał się z Ruchem umową obowiązującą do 30 czerwca 2018 r. z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Przybecki dołączył do zespołu „Niebieskich” 21 czerwca i był sprawdzany przez sztab szkoleniowy Ruchu podczas zgrupowania w Kamieniu i w sparingu z Cracovią. Testy wypadły pomyślnie i były zawodnik Pogoni Szczecin związał się dziś z chorzowskim klubem. Witamy przy Cichej i życzymy samych udanych występów w barwach Ruchu!

– Jestem bardzo zadowolony, że Ruch dał mi szansę na dalsze występy w Ekstraklasie. Myślę, że w Chorzowie nikt nie będzie tego żałował i będzie to dobry okres w moim wykonaniu – mówił nowy nabytek „Niebieskich” tuż po parafowaniu kontraktu.

Miłosz Przybecki urodził się 2 stycznia 1991 r. w Śremie. Jest skrzydłowym występującym najczęściej na prawej stronie. Treningi piłkarskie zaczynał w klubach z Czempinia – As i Helios oraz Promieniu Opalenica. Później grał w Sokole Pniewy i Ruchu Radzionków, skąd w 2011 r. trafił do Polonii Warszawa. W barwach „Czarnych koszul” debiutował w Ekstraklasie. Występował także w Zagłębiu Lubin, a ostatni rok spędził w Pogoni Szczecin, dla której rozegrał 30 ligowych spotkań, strzelając jedną bramkę. Łącznie ma na swoim koncie 70 meczów w Ekstraklasie. Zdobył w nich 9 goli. W przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Polski.

Komentarze