Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Ruch nadal szuka wzmocnień. Kolejny napastnik Legii trafi do Chorzowa?

Ruch nadal szuka wzmocnień. Kolejny napastnik Legii trafi do Chorzowa?

0
Foto: tspbb.pl

21-letni napastnik stołecznego klubu – Jarosław Niezgoda – może niedługo zasilić szeregi Ruchu Chorzów, jak wynika z informacji Przeglądu Sportowego. Niedawno klub z Górnego Śląska pozyskał innego snajpera Legii – Jakuba Araka.

Ruch Chorzów dobrze zainaugurował rozgrywki LOTTO Ekstraklasy wygrywając na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna 2:1. Jedną z bramek dla “Niebieskich” zdobył niedawno pozyskany z Legii snajper – Jakub Arak. Młody gracz chorzowian dwa ostatnie sezony spędził na wypożyczeniu w Sosnowcu. Najpierw pomógł drużynie w awansie do I ligi, a rok później walczył wraz z kolegami o możliwość gry w Ekstraklasie.

Teraz na celowniku Ruchu jest prawdopodobnie kolejny młody zawodnik z Warszawy. Jarosław Niezgoda podpisał z Legią 4,5-letnią umowę, ale w lidze jeszcze nie było mu dane zadebiutować. W poprzednim sezonie zdobył 10 goli w 10 meczach III-ligowych rezerw, a teraz ma zostać wypożyczony do Chorzowa. Taka decyzja ma zostać podjęta, gdyż inny napastnik Ruchu – Michał Efir – jest już jedną nogą w Drutex-Bytovii Bytów.

Komentarze