Strona główna Piłka nożna Rumuni boją się reprezentacji Polski

Rumuni boją się reprezentacji Polski

0
Foto: UEFA.com

W Rumunii media mają już tylko jeden temat. Jest nim oczywiście piątkowe spotkanie ich reprezentacji z kadrą Adama Nawałki. Wśród naszych rywali panuje atmosfera wielkiej motywacji, ale i wielkiego strachu przed naszymi zawodnikami…

Najwięcej miejsca Rumuni poświęcili Robertowi Lewandowskiego, którego zarazem boją się najbardziej.  – Polska ma jednego z najlepszych napastników na świecie – mówi Bogdan Stancu, napastnik z kadry Dauma. – Nie jest łatwo grać przeciwko niemu. Gheorghe Hagi w jednym z wywiadów stwierdził: – To piłkarz światowej klasy. Legenda rumuńskiej piłki dodała jednak – Reszta polskiego zespołu też jest na dobrym poziomie. Musimy zagrać nasz najlepszy futbol żeby wygrać.

Pochwał nie szczędzi naszej drużynie również dziennikarz Emanuel Rosu – Jesteście bez wątpienia najlepszą drużyną w tej grupie. Macie świetnych piłkarzy i świetnych kibiców, którzy ich wspierają.

Strach przed reprezentacją Polski widać również jeśli spojrzymy na nagłówki tamtejszej prasy. „Rumunia boi się Lewandowskiego” pisze jeden z największych dzienników „Adevarul”, dodając, „On jest wart więcej niż cała nasza reprezentacja. Konkretnie o 20 mln euro!”.

 

Komentarze