Rumunia kolejną ofiarą piekła w Kazachstanie

11 paź 2016, 19:56

Kazachstan na swoim boisku jest nieobliczalnym i ciężkim przeciwnikiem. Przekonała się o tym Rumunia, która z Astany wywiozła tylko bezbramkowy remis.

Mecz Kazachstanu z Rumunią był spotkaniem nr 3 dla obu drużyn. Gospodarze po remisie z Polską (2:2) oraz porażce z Czarnogórą (0:5) z dorobkiem 1 pkt. zajmowali przedostatnie miejsce w grupie. Na innym biegunie znajdowali się goście, którzy po triumfie nad Armenią (5:0) i remisie z Czarnogórcami (0:0) wiedli prym w grupie E. Pierwsza połowa meczu nie należała do najlepszych i oba zespoły schodziły do szatni przy wyniku 0:0. Po przerwie inicjatywa zdecydowanie należała do gości, jednak nie potrafili oni pokonać bramkarza gospodarzy. Kibice do końca meczu nie ujrzeli już goli, czym zarówno dla Kazachów i Rumunów oznaczało to podział punktów.

Kazachstan- Rumunia 0:0 (0:0)