Strona główna Piłka nożna Rusza sprzedaż na mecze eliminacyjne MŚ ROSJA 2018

Rusza sprzedaż na mecze eliminacyjne MŚ ROSJA 2018

0

10 sierpnia ruszyła sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw świata, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Kazachstanem. Spotkanie zostanie rozegrane 4 września w Astanie.  

W pierwszej fazie sprzedaży tj. od 10 sierpnia do 11 sierpnia (włącznie) do nabycia biletu wymagana jest Karta Kibica Reprezentacji Polski. Po tym terminie w okresie sprzedaży od 12.08.2016 do 16.08.2016 nie będzie wymagane posiadanie Karty Kibica Reprezentacji Polski. Sprzedaż wejściówek potrwa tylko do 16 sierpnia.

Polski Związek Piłki Nożnej niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim poprzez portal www.kupbilet.pl. PZPN nie podnosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133§1 Kodeksu wykroczeń.

BILETY DO NABYCIA TUTAJ

źródło: łaczynaspilka.pl

`

 

Komentarze