niedziela, 26 czerwca, 2022

Ryan Gravenberch piłkarzem Bayernu. Otrzymał pięcioletni kontrakt

Ryan Gravenberch został nowym piłkarzem Bayernu Monachium. Jak poinformował znany dziennikarz Nicolo Schira, mistrzowie Niemiec podpisali z pomocnikiem kontrakt, który będzie obowiązywał do połowy 2027 roku.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Twarde negocjacje

Gravenberch od dłuższego czasu znajdował się na radarze Bayernu Monachium. Bawarczycy mieli jednak problem z wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi Ajaksu Amsterdam. Niby pełne porozumienie było już osiągnięte, lecz tak naprawdę za zamkniętymi drzwiami toczyły się twarde negocjacje dotyczące 19-latka.

Ryan Gravenberch piłkarzem Bayernu

Jak informuje włoski dziennikarz, Nicolo Schira, wszystko jest już przesądzone i Gravenberch latem zostanie nowym zawodnikiem Bayernu Monachium. Prawdopodobnie sternicy „Die Roten” zapłacą za utalentowanego Holendra około 30 milionów euro. Zawodnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku.

Na mocy rzeczonej umowy piłkarz ma otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 4,5 miliona euro netto rocznie. Do tego dojdą oczywiście bonusy, które będą zależne od dokonań zespołu i indywidualnych osiągnięć 19-latka.

Gravenberch w trwającej kampanii rozegrał 42 mecze w barwach Ajaksu Amsterdam, notując trzy trafienia oraz sześć asyst.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Gravenberch i Mazraoui trafią do Bayernu! Dołączą do klubu latem

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA