Rybus strzela, Terek wygrywa w szlagierze!

6 mar 2016, 16:51

Terek Grozny pokonał na własnym stadionie Lokomotiv Moskwa 2:1 w meczu 19. kolejki rosyjskiej Premier Ligi. Bramkę dla gospodarzy strzelił reprezentant Polski, Maciej Rybus!

Spotkanie z wysokiego “C” rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie już w 4. minucie za sprawą 31-letniego Alexandra Samedova. Terek nie zamierzał poddawać się tak szybko i po kolejnych 4 minutach mieliśmy już remis, a rzut karny pewnie wykorzystał Maciej Rybus!

Do kuriozalnej sytuacji doszło w 33. minucie, kiedy to piłkę do własnej bramki niefortunnie skierował golkiper Lokomotivu, Brazylijczyk Guilherme. Warto wspomnieć, że bramkarz gości pomylił się za sprawą lewego defensora reprezentanta Polski!

Takim wynikiem zakończyła się zarówno pierwsza jak i druga połowa i to Terek mógł cieszyć się z wygranej.  Dzięki wygranej Terek Grozny awansował na 6. miejsce w tabeli. Ekipa ze stolicy Rosji jest 3.

W barwach gospodarzy Maciej Rybus rozegrał całe spotkanie. Marcin Komorowski nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.