Strona główna Piłka nożna Europejskie puchary Kto rywalem Legii w Lidze Mistrzów? Nie czekaj i wylosuj sam!

Kto rywalem Legii w Lidze Mistrzów? Nie czekaj i wylosuj sam! [SYMULACJA]

5
Foto: uefa.org

Nie możesz się doczekać dzisiejszego losowania grup Ligi Mistrzów? Chcesz pobawić się w wyrocznie i sam przyporządkować rywali, którzy zmierzą się z Legią tego roku w Lidze Mistrzów? Nic straconego!

Jak wszyscy pewnie wiedzą, dziś późnym popołudniem o godzinie 18:00 w Monako odbędzie się wyczekiwane od 21 lat losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów z udziałem polskiego zespołu. Legia Warszawa, bo to o tej drużynie mowa, miała dużo łatwiejszą drogę do upragnionego awansu niż w ostatnich kilku latach. Po zaskakująco ciężkich i wyrównanych bojach z zespołami o klasę niższymi udało się wreszcie osiągnąć swój cel i znaleźć sobie miejsce w gronie klubów z europejskiej elity.

Przed dzisiejszym losowaniem stołeczny klub znalazł się w ostatnim, czwartym koszyku razem z takimi zespołami, jak Celtic FC, AS Monaco, Besiktas, Dynamo Zagrzeb, FK Rostov, Łudogorec, czy FC Kopenhaga. Właśnie na te drużyny podopieczni Besnika Hasiego nie trafią przynajmniej do czasu fazy play-off. Z kim zatem zagrają w grupie?

Zanim będziemy świadkami historycznej chwili, jaką jest dzisiejsze losowanie, zapraszamy do zabawy. TUTAJ możecie wcielić się w rolę delegata w UEFA i rozlosować drużyny do wszystkich grup od A do H oczywiście z udziałem Legii Warszawa. W waszych rękach zatem jest los polskiego klubu. Powodzenia!

Komentarze