Nowe informacje ws. selekcjonera. Wiadomo, kiedy Kulesza ogłosi jego nazwisko

Coraz bliżej jest momentu, w którym poznamy nazwisko nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, w środę w godzinach popołudniowych Marek Papszun lub Michał Probierz zostaną wybrani na następcę Fernando Santosa.

W środę ogłoszenie nowego selekcjonera

Wiele faktów wskazuje na to, że walka o stanowisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski rozstrzygnie się między dwójką Marek PapszunMichał Probierz. Obaj ci trenerzy mają mieć największe szanse na zastąpienie Fernando Santosa. To wśród nich Cezary Kulesza ma dokonać ostatecznego wyboru.

Jak informuje TVP Sport, od wtorku w Warszawie zaczynają się pojawiać prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej i tego samego dnia ma dojść do nieformalnych spotkań. Będą one poprzedzać środowe obrady zarządu PZPN w hotelu Double Tree by Hilton, gdzie Cezary Kulesza ogłosi nazwisko nowego selekcjonera.

Kulesza sam dokona wyboru

W ostatnich godzinach pojawiały się głosy, że prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej miałby konsultować swoją decyzją z członkami zarządu. Rzekomo miał nawet przeprowadzić wewnętrzne głosowanie. Ostatecznie jednak szef PZPN ma wybrać selekcjonera samodzielnie i oznajmić to swoim współpracownikom.

Oficjalna konferencja prasowa ma się odbyć w godzinach 13:00 – 15:00, a jeszcze wcześniej dojdzie do ostatniego spotkania zarządu. Zgodnie z informacjami mediów, przygotowane zostały dwie umowy, z czego podpisana zostanie tylko jedna.

Jak wynika z doniesień medialnych, obaj kandydaci na selekcjonera reprezentacji Polski otrzymają telefon z gratulacjami dopiero w środę. Jednocześnie wybrany trener weźmie udział w oficjalnej konferencji prasowej.

Szwarga wyznacza standardy. Trener Rakowa najmłodszym menedżerem w LM, LE i LKE

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA