Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Semir Stilić wraca do Ekstraklasy!

Semir Stilić wraca do Ekstraklasy!

1

Na tę wiadomość czekało zapewne wielu polskich kibiców, pamiętających popisy Semira Stilicia na boiskach Ekstraklasy. Bośniak po długich negocjacjach z niejednym klubem z naszego kraju, wreszcie zdecydował się zaakceptować ofertę Wisły Kraków i już niebawem powinien podpisać kontrakt z “Białą Gwiazdą”!

Małopolski portal “futmal.pl” poinformował, że były gwiazdor Lecha Poznań, czy później właśnie Wisły, przechodził dziś testy medyczne w krakowskim klubie i już niebawem zostanie on oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik dziesiątego zespołu Lotto Ekstraklasy.

O negocjacjach 29-latka z Wisłą informowaliśmy już w końcówce ubiegłego roku TUTAJ. Wówczas jednak nie osiągnięto porozumienia, a do walki o błyskotliwego pomocnika włączyła się Pogoń Szczecin. “Portowcom” nie udało się jednak nakłonić Bośniaka do podpisania kontraktu i ostatecznie przystał on na ofertę z klubu, który reprezentował już w latach 2014-2015. Swoje pierwsze podejście w barwach Wisły Stilić zakończył z dorobkiem 16 bramek i 17 asyst w 52 meczach. Następnie przeniósł się do cypryjskiego APOEL-u Nikozja, gdzie nie był w stanie zabłysnąć i kilka miesięcy temu rozwiązano z nim umowę.

1 komentarz