Sensacja w Rzymie! Właściwie to nawet dwie…

29 lis 2015, 20:51

AS Roma niespodziewanie uległa na własnym stadionie Atalancie Bergamo 0:2. Wojciech Szczęsny cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Jak łatwo się domyślić jest to pokłosie wielu bramek traconych przez zespół z Rzymu. Dzisiejszy mecz pokazał jednak, że problem nie tkwi w bramkarzu.

Goście bezlitośnie wykorzystali błędy Romy. Pierwsza bramka padła w 40. minucie. Jej strzelcem był Gomez. Gospodarze mimo przewagi jaką mieli nie potrafili odrobić strat. Co więcej w 81. minucie Maicon faulował w polu karnym zawodnika rywali za co dostał czerwoną kartkę a za chwile było już 0:2 po strzale Denisa. W końcówce dwóch zawodników Atalanty obejrzało czerwone kartki. Nie miało to jednak wpływu na końcowy rezultat spotkania.