Serie A: Czyste konto Szczęsnego, kolejna porażka SPAL z Salamonem w składzie

19 lut 2018, 07:02

Za nami 25.kolejka Serie A w której wystąpili polscy zawodnicy. Do składu Juventusu powrócił Wojciech Szczęsny, który po raz kolejny zachował czyste konto. Niestety kolejnej porażki doznał SPAL, który uległ Napoli 1:0 i w dalszym ciągu znajduje się w strefie spadkowej.

Wojciech Szczęsny powrócił do bramki Juventusu Turyn i po raz dziewiąty w tym sezonie Serie A zachował czyste konto. Mistrzowie Włoch pokonali w derbach Turynu Torino, a bramkę na wagę trzech punktów w 33.minucie zdobył Alex Sandro

Torino – Juventus Turyn 0:1 (0:1)
Alex Sandro 33

Napoli tym razem z Piotrem Zielińskim na ławce rezerwowych podejmowało SPAL z Bartoszem Salamonem w pierwszym składzie. Aktualny lider tabeli już w szóstej minucie objął prowadzenie i do końca spotkania utrzymał korzystny rezultat. Dzięki zwycięstwu klub Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego est liderem rozgrywek wyprzedzając o jeden punkt Juventus Turyn. Zieliński na boisku pojawił się w 71.minucie zmieniając Hamsika, a Thiago Cionek nie znalazł się w kadrze SPAL na to spotkanie.

SSC Napoli – SPAL 2013 1:0 (1:0)
Allan 6

Kolejne spotkanie na ławce rezerwowych spędził Bartłomiej Drągowski, a jego Fiorentina zremisowała 1:1 na wyjeździ z Atalantą. Po 25.kolejkach Fioletowi zajmują jedenaste miejsce z 32 punktami na koncie.

Atalanta – Fiorentina 1:1 (1:1)
Petagna 45, Badelj 16

W ostatnim spotkaniu 25.kolejki Serie A AC Milan pokonał Sampdorie z Bartoszem Bereszyńskim i Karolem Linetty w pierwszym składzie. Jedyna bramka meczu padła w 13.minucie. Emiliana Viviano pokonał Giacomo Bonaventura. W 72.minucie na boisku pojawił się Dawid Kownacki zmieniając Ramireza.

AC Milan – Sampdoria 1:0 (1:0)