Serie A: Napoli ogrywa Sassuolo. Grał Zieliński

7 paź 2018, 20:05

W spotkaniu 8. kolejki włoskiej Serie A Napoli ograło Sassuolo 2:0 dzięki czemu wróciło na fotel wicelidera rozgrywek. Cały mecz zagrał Piotr Zieliński.

Gospodarze bardzo szybko, bowiem już w 3. minucie rozpoczęli strzelanie w tym spotkaniu. Adam Ounas przejął podanie na połowie rywali i pognał w kierunku pola karnego. Tam przerzucił piłkę nad jednym defensorem i silnym strzałem pokonał bramkarza Sassuolo.

W kolejnych minutach mecz był bardzo wyrównany, ale obu ekipom brakowało dokładności w kluczowych momentach akcji.

Wynik spotkania fantastycznym strzałem w 72. minucie ustalił Lorenzo Insigne. Piotr Zieliński zagrał pełne zawody. Niestety drugi z Polaków Arkadiusz Milik przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Napoli 2:0 Sassuolo