Strona główna Piłka nożna Serie A: Srogie oceny Piątka po meczu z Genoą: "okropnych 45 minut"

Serie A: Srogie oceny Piątka po meczu z Genoą: "okropnych 45 minut"

0
https://www.milanlive.it

AC Milan pokonał na wyjeździe Genoę CFC 1-2 w ramach siódmej kolejki rozgrywek Serie A. Występujący w barwach Rossonerich – Krzysztof Piątek nie otrzymał jednak pobłażliwych ocen od włoskich serwisów sportowych.

Dosadnie grę Polaka skomentowali dziennikarze “milanlive.it”: “Okropnych 45 minut dla Polaka, który opuścił boisko, na którym rozpoczęła się jego włoska przygoda, nie oddając żadnego strzału”. Jego grę oceniono na “5” w skali od 1 do 10, gdzie 10 to ocena najlepsza.

Takie same noty Piątek otrzymał od portali “calciomercato.it”, “onefootball.com” i “direttagoal.it”. Gorzej od większości widział jego grę serwis “90min.com”, który ocenił go na “4,5” dodając: “Był poza grą, nie był niebezpieczny. Został zmieniony już po 45 minutach”.

Poważana we Włoszech “La Gazetta Dello Sport” nie poświęciła wiele uwagi Polakowi, zauważyła jednak, że był on bezbarwny i niewidoczny oraz nie stanowił jakiegokolwiek zagrożenia dla bramki rywali.

Najlepiej grę 24-latka widział serwis “sofascore.com”, gdzie oceniono jego występ na “6,8”. http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Komentarze