Serie B: Salamon z bramką, Kupisz z czerwoną kartką

14 maj 2016, 16:57

Cagliari rozbiło w meczu 41. kolejki Serie B Salernitanę Calcio aż 3:0, a na listę strzelców po raz drugi w sezonie wpisał się powołany do reprezentacji Polski na Euro 2016 Bartosz Salamon. Miło swojego meczu nie będzie z kolei wspominał Tomasz Kupisz…

Cagliari Salamona wygrało aż 3:0 po bramkach Polaka w 58. minucie, Gianettiego w 75. i Marco Sau na 10 minut przed końcem meczu. W tabeli drużyna naszego defensora zajmuje pierwsze miejsce i jest pewna awansu do Serie A!

Gorzej swoje dzisiejsze spotkanie będzie wspominał były reprezentant Polski, Tomasz Kupisz. Polak już w 37. minucie obejrzał czerwoną kartkę, a jego Brescia przegrała na własnym stadionie z Bari 2:3 po dwóch trafieniach Alessandro Rosiny i jednym George Puscasa. W tabeli Brescia po fatalnej serii czterech porażek z rzędu jest 11. Bari zajmuje 5. miejsce i najprawdopodobniej zagra w barażach o awans do Serie A.