Sevilla remisuje z Deportivo. Cały mecz Krychowiaka

5 gru 2015, 23:44

Deportivo La Coruna zremidowało na własnym boisku z Sevillą 1:1. W barwach gości pełne 90 minut rozegrał reprezetant Polski Grzegorz Krychowiak.

Pierwsza połowa była ciekawym widowiskiem. Oba zespoły miały swoje szanse. Najpierw w 12. minucie Konoplyanka z wolnego trafił w słupek. Chwilę później to gospodarze mogli objąć prowadzenie po strzale Lucasa Pereza. Dalej było jednak 0:0. Jak się wykonuje rzuty wolne pokazał w 22. minucie wspomniany przed chwilą Perez. Sergio Rico było blisko obrony jednak fakt jest taki, że mieliśmy 1:0. W końcówce pierwszej połowy bliski wyrównania był Kevin Gameiro jednak piłka po jego uderzenie przeleciała obok słupka.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Deportivo. Dwie dobrze okazje zmarnował jednak Jonatan Javier Rodriguez. W 56 minucie żółtą kartkę za faul obejrzał Grzegorz Krychowiak. 10 minut później Polak próbował zdobyc bramkę strzałem zza pola karnego. Bramkarz rywali nie miał jednak żadnych problemów z obroną uderzenia. Sevilla była zdeterminowana, żeby wyrównać i w końcu jej to się udało. W 77. minucie wprowadzony niewiele wcześniej Iborra doprowadził do wyrównania. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Deportivo La Coruna – Sevilla FC 1:1