Sevilla w końcu wymęczyła zwycięstwo!

26 wrz 2015, 22:17

Sevilla po dwóch remisach i trzech porażkach w końcu wygrała ligowe spotkanie! Drużyna Grzegorza Krychowiaka po emocjonującym spotkania pokonała na własnym stadionie Rayo Vallecano 3:2!

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze. Najpierw w 23. minucie prowadzenie Sevilli dał Gameiro, a tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania drugi cios wyprowadził Steven N’Zonzi.

To jednak nie był koniec emocji, a Rayo nie zamierzało się poddawać. Bramki w 51. minucie Bebe i w 68. Guerry przypomniały gospodarzom o koszmarze z poprzednich pojedynków. Całe szczęście rezerwowy dziś Ukrainiec Evgen Konoplyanka na pięć minut przed końcem dał Sevilli upragnioną wygraną!

Grzegorz Krychowiak tak jak w pozostałych ligowych spotkaniach zagrał od pierwszej do ostatniej minuty jednak widać, że jego forma nie jest jeszcze na najwyższym poziomie.

W tabeli Primera Divsion Sevilla dzięki wygranej awansowała na 14. pozycję. Rayo jest 10.