Skandal w obozie rywali reprezentacji Polski! Trzech piłkarzy wyrzuconych ze zgrupowania

lis 19 2023, 14:42

Piłkarska reprezentacja Czech w ostatnich tygodniach była krytykowana przez kibiców, ale wciąż ma bardzo duże szanse na bezpośredni awans na przyszłoroczne EURO. Do osiągnięcia celu wystarczy jej remis w poniedziałkowym starciu z Mołdawią. Wykonanie tego zadania może okazać się jednak trudniejsze, niż wcześniej sądzono, bo ze zgrupowania kadry wyrzucono trzech podstawowych graczy!Piłkarze reprezentacji Czech złamali regulamin. Czas wolny spędzili w klubie nocnym

Po piątkowym spotkaniu z Polską piłkarze reprezentacji Czech dostali więcej czasu wolnego, aby lepiej zregenerować się przed bardzo ważnym pojedynkiem z Mołdawią. Według czeskich mediów Jakub Brabec, Vladimir Coufal i Jan Kuchta udali się do jednego z klubów nocnych w Ołomuńcu. Na miejscu spożywali alkohol, a lokal opuścili nad ranem. Uczestnikiem imprezy był również członek komitetu wykonawczego krajowej federacji piłkarskiej, Tomas Neumann.

Trzech zawodników kadry narodowej w sobotni wieczór zasadniczo naruszyło regulamin wewnętrzny drużyny narodowej. Jakub Brabec, Vladimír Coufal i Jan Kuchta decyzją władz kadry narodowej opuścili zgrupowanie reprezentacji ze skutkiem natychmiastowym – napisano w oficjalnym komunikacie.

Wszyscy wyrzuceni piłkarze to ważne postacie czeskiego zespołu. Piątkowe spotkanie z Polską Brabec, Coufal i Kuchta rozpoczęli w podstawowym składzie. Wymienionych piłkarzy na pewno zabraknie podczas ostatniego spotkania eliminacyjnego do EURO 2024, w którym reprezentacja Czech zmierzy się z Mołdawią. Mecz ten odbędzie się w poniedziałek, 20 listopada o godzinie 20:45 w Ołomuńcu.
Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA