Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Skandaliczne zarobki w Legii. Marnotrawstwo pieniędzy?!

Skandaliczne zarobki w Legii. Marnotrawstwo pieniędzy?!

0
Foto: jagiellonia.pl

Jak informuje serwis “Sport.pl” Legia Warszawa ma za sobą kilka bardzo nieudanych ruchów transferowych. Nieudanych i co gorsza bardzo drogich, z którymi musi zmagać się do dziś…

Serwis dotarł do wewnętrznych maili pracowników klubu. Wynika z nich, że warszawski klub za nie nadającego się do gry Stevena Langila zapłacił 2 miliony złotych. Dodatkowo sam zawodnik co miesiąc inkasował 80 tysięcy! Jeszcze gorzej wygląda sytuacja z Danielem Chimą Chukwu. Nigeryjczyk trafił do stolicy jako wolny zawodnik, ale już na starcie jego manager otrzymał pół miliona złotych.Co więcej, sam zawodnik miesięcznie otrzymuje z kasy klubu 120 tysięcy złotych.

Prawdziwą wisienką na torcie jest jednak sprowadzenie młodziutkiego Sadama Sulleya z…drugiej ligi w Ghanie! Koszt pozyskania 20-latka to uwaga…2 miliony złotych! Rosły napastnik otrzymał czteroletni kontrakt i rocznie inkasuje aż 400 tysięcy złotych, a przypomnijmy, że jest rezerwowym nie w pierwszej drużynie, a w trzecioligowych rezerwach Legii! W poprzednim sezonie Sulley rozegrał 15 spotkań w III lidze i strzelił jednego gola.

Komentarze