Skorupski nie powstrzymał Interu

1 wrz 2018, 19:45

Bolonia z Łukaszem Skorupskim w składzie nie dała rady Interowi Mediolan i przegrała 0:3 w meczu 3. kolejki Serie A.

Występujący od początku tego sezonu w pierwszym składzie Bolonii Łukasz Skorupski przegrał drugi mecz w bieżących rozgrywkach. Polski bramkarz nie miał szans przy żadnej z bramek strzelonych przez Nerazzurri.

Mecz przez dłuższy okres był rozgrywany pod dyktando czwartej drużyny ubiegłego sezonu. Bolonia próbowała znaleźć szansę w kontratakach. Jednak decydującą dla losów spotkania okazała się bramka Nainggolana w 67. minucie meczu. Wtedy obrona gospodarzy zaczęła popełniać kolejne błędy czego efektem były bramki Candrevy w 82. i Perisicia w 85. minucie.

Dla Bolonii to druga porażka w tym sezonie. Zespół Filippo Inzaghiego z jednym punktem zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli.