Skorupski ustanowił swój prywatny rekord!

13 gru 2015, 18:24

Łukasz Skorupski, zawodnik wypożyczony, z AS Roma do Empoli FC zbiera ostatnio bardzo dobre noty od włoskich dziennikarzy, a przy tym ustanowił swój prywatny rekord w liczbie minut bez puszczonej bramki!

Nasz bramkarz skapitulował w meczu 13. kolejki z Fiorentiną (2:2) w 61. minucie, a następnie zachował czyste konto przeciwko Lazio (1:0), Hellasem (1:0) oraz Carpi (3:0). To oznacza, że jest niepokonany już od 300 minut!

Dzisiaj Skorupski nie miał za dużo pracy, a jego klub z łatwością poradził sobie z przedostatnim w tabeli Carpi i pokonał rywala aż 3:0.

Były zawodnik Górnika Zabrze coraz głośniej puka do drzwi zwanych “reprezentacja”, a Adam Nawałka może jedynie narzekać na kłopoty bogactwa jeśli chodzi o obsadę polskiej bramki.