Skromne zwycięstwo Brescii, cały mecz Kupisza

1 mar 2016, 22:26

Brescia Calcio, której zawodnikiem jest Tomasz Kupisz pokonała na własnym stadionie US Avelino 1:0. Po tym zwycięstwie gospodarze przesunęli się na 6. miejsce w tabeli. Polak zagrał pełne 90 minut.

Jedyna bramka tego spotkania padła w 37. minucie meczu. Zdobył ją Antonio Carraciolo, dla którego było to dziewiąte trafienie w tym sezonie. W tej części gry to zespół Polaka nadawał ton rywalizacji. Był nieco częściej przy piłce i stworzył więcej sytuacji. W drugiej połowie gra wygląda inaczej. To goście mieli częściej futbolówkę w posiadaniu, gra była bardziej wyrównana. Nie da się ukryć, że to wszystko determinował wynik meczu. Na szczęście dla Polaka i jego kolegów, gracze US Avelino nie znaleźli sposobu na pokonanie ich bramkarza i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Brescii.