Skrót meczu KF Shkendija Skopje – Cracovia [WIDEO]

1 lip 2016, 21:03

Mimo, że w czwartkowy wieczór wszystkie oczy były zwrócone na Marsylię, to na europejskich boiskach także walczyła jedna z polskich drużyn – Cracovia. Została jednak boleśnie sprowadzona na ziemię, przegrywając w Skopje 0:2.

Zaczął się nowy sezon, a wraz z nim nowe nadzieje w stosunku do polskich klubów, walczących o udział w Lidze Europy. Niestety znowu zostaliśmy brutalnie przebudzeni i uświadomieni, że nie jesteśmy gotowi nic zdziałać na europejskich boiskach. Dowodem tego jest czwartkowa porażka Cracovii. Pasy uległy na wyjeździe wicemistrzowi Macedonii – FK Shkëndiji.

Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli na kilka minut przed przerwą, a wynik w 68. minucie na 2:0 ustalił Junior. Piłkarze z Krakowa mają więc bardzo ciężkie zadanie do wykonania, gdyż odrobienie dwóch bramek nawet przed własną publicznością nie należy do łatwych.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w czwartek 7 lipca o godzinie 20:30 przy ul. Kałuży w Krakowie