Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Skrzydłowy Jagiellonii odejdzie do Francji?

Skrzydłowy Jagiellonii odejdzie do Francji?

0

Coraz więcej wskazuje na to, że zimą w Jagiellonii Białystok dojdzie do kilku rozstań z piłkarzami. Jak donosi Polsat Sport, bardzo blisko opuszczenia szeregów wicemistrzów Polski jest Przemysław Frankowski, który już wiosną będzie biegał najprawdopodobniej po francuskich boiskach.

22-latek w tym sezonie Lotto Ekstraklasy zagrał w 13 spotkaniach, strzelając 2 bramki i notując tyle samo asyst. Jego forma została doceniona przez Adama Nawałkę, który powołał go na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski. “Franek” nie zdołał zadebiutować jednak w seniorskiej kadrze w spotkaniach z Urugwajem (0:0) i Meksykiem (0:1).

Klubem, który chce pozyskać wychowanka Lechii Gdańsk jest Caen – siódma drużyna Ligue 1. Co ciekawe, zespół ten chciał sprowadzić Frankowskiego do siebie już latem, lecz wówczas oferta opiewająca na 800 tysięcy euro okazała się niesatysfakcjonująca dla Jagiellonii.

Klub z Białegostoku już rozgląda się za potencjalnym następcą swojego podstawowego skrzydłowego, tym bardziej, że odejść może także Fedor Černych. W tym celu od początku tygodnia sztab Ireneusza Mamrota testuje między innymi 28-letniego Adriana Nikciego, byłego piłkarza Hannoveru 96, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Komentarze