Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Skrzypczak: Po takim meczu, jak ten jest mi po prostu wstyd

Skrzypczak: Po takim meczu, jak ten jest mi po prostu wstyd

0

Źle się dzieje w Górniku Zabrze. Po czterech kolejkach T-Mobile Ekstraklasy piłkarze z Górnego Śląska są na ostatnim miejscu, z dorobkiem jednego punktu. Z kolei wczoraj piłkarze z Zabrza zostali wyeliminowani z Pucharu Polski. Kibice mają już dość Roberta Warzychy oraz Józefa Dankowskiego. Piłkarze Górnika tak wypowiadali się po wczorajszej porażce z Zagłębiem Sosnowiec.

Roman Gergel: Dwa stałe fragmenty gry i dwie stracone bramki. To już nie jest normalne. Prowadziliśmy 1:0 i wydawało się, że wszystko jest pod naszą kontrolą. Ale Zagłębie grało niezwykle ambitnie i było bardziej zmotywowane. My przede wszystkim potrzebujemy zwycięstw.

Szymon Skrzypczak: Jak przegrywamy to razem przegrywamy, jak wygrywamy to również razem. Jesteśmy drużyną, która bierze na siebie odpowiedzialność za wygrane i porażki. Po takim meczu, jak ten jest mi po prostu wstyd. I chyba wszystkim nam jest wstyd…

Łukasz Madej: Naprawdę ciężko jest cokolwiek powiedzieć po takim meczu. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy sytuację, byliśmy lepsi, mieliśmy sytuacje, ale potem wszystko się zmieniło. No i kolejna porażka. To mój cało komentarz.

gornikzabrze.pl

Komentarze