Strona główna Piłka nożna Śląsk i Lech odczują kary w portfelach

Śląsk i Lech odczują kary w portfelach

0
10.11.2019 Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok NZ Kibice Lecha Poznan fot. Marta Winnowicz

Nie tylko zamknięcie stadionu na mecz ligowy z Lechem, ale i kary finansowe nałożono na Śląsk Wrocław za wybryki kibiców w spotkaniu z warszawską Legią. Sprawą zajął się organ dyscyplinarny Ekstraklasy SA.

Jak ustaliła Komisja Ligi, Śląsk Wrocław został zmuszony do zapłaty 40 tysięcy złotych kary. Co więcej, kibice Śląska nie obejrzą także trzech wiosennych spotkań wyjazdowych, tj. przeciwko Zagłębiu, Jagiellonii i Arce.

Za zachowanie kibiców gospodarzy podczas spotkania Śląsk Wrocław – Legia Warszawa, na klub Śląsk nałożono karę finansową w wysokości 40 tysięcy złotych oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 mecze Ekstraklasy (24. kolejka z Zagłębiem Lubin, 26. kolejka z Jagiellonią Białystok, 28. kolejka z Arką Gdynia). Dodatkowo nałożono karę zakazu wejścia na 2 mecze we Wrocławiu dla wszystkich osób, które w trakcie meczu z Legią znajdowały się na trybunie B. Kara ta jest zawieszona w wykonaniu na 6 miesięcy – czytamy w komunikacie.

Kara dotknęła nie tylko Śląsk, ale i Lecha. Wszystko przez złe zachowanie kibiców w meczu z ŁKS Łódź. Kolejorz jest zmuszony zapłacić 40 tysięcy złotych, a jego kibice nie mogą obejrzeć spotkania 24. i 26. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. http://credit-n.ru/offers-zaim/4slovo-bystrye-zaymi-online.html

Komentarze