Śląsk przegrywa z mistrzem Izraela

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:36
29 cze 2016, 19:35

Piłkarze Śląska Wrocław ulegli mistrzowi Izraela, Hapoelowi Beer Szewa 3:0 w sparingu, który rozegrany został w Opalenicy.

Pierwszą bramkę Śląsk stracił w 23. minucie meczu. Maor Buzaglo otrzymał podanie na 20. metr i uderzył w samo okienko. 11 minut później Piotr Celeban posłał piłkę do swojej bramki po dośrodkowaniu Buzgalo. W 40. minucie wynik na 3:0 ustalił Radi po uderzeniu z dystansu. W drużynie z Izraela grał były gracz Wisły Kraków Maor Melikson.

Hapoel Beer Szewa – Śląsk Wrocław 3:0 (3:0)
23′ Buzaglo, 34′ Celeban (sam.), 40′ Radi

Śląsk: Kamenár (46′ Pawełek) – Pawelec (86′ Miś), Celeban, Dwali (86′ Wiech), Augusto (59′ Zieliński) – Alvarinho (66′ Dankowski), Kokoszka (86′ Paraíba), Grajciar (59′ Idzik), Morioka (66′ Kiełb), Madej (59′ Gosztonyi) – Mervó (59′ Biliński).

Hapoel: Goresh (46′ Haimov) – Bitton (Ohayon), Turgeman (46′ Davidzada), Tzedek (46′ Soares), Bitton (46′ Taha), Rubin (46′ Brown), Radi (Rubin), Shabtay, Buzaglo (46′ Nwakaeme), Melikson (Ogu), Barda (46′ Sahar).

Żółte kartki: Pawelec, Kokoszka.